دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت 720p

علیمردانی این بار در فیلم کلمبوس به سراغ موضوع داغ مهاجرت و سردرگمی خانواده ای ایرانی در کلمبوس آمریکا رفته است. جالب است بدانید جرقه ی کلمبوس ( columbus)با صدور فرمان دونالد ترامپ و مبنی بر جلوگیری از ورود مهاجران ایرانی و سردرگمی آن ها در فرودگاه های آمریکا، در ذهن علیمردانی زده شد و اتفاقا برعکس بسیاری از فیلم ها که موضوعات روز را دنبال می کنند، دقیقا به موقع رنگ اکران را دید.

 

از نکته های بامزه ای که تیم تبلیغات فیلم کلمبوس هوشمندانه با آن شوخی کرده اند استفاده از جمله ی Columbus is coming به همراه تصویر دونالد ترامپ در پوستر های تبلیغاتی فیلم کلمبوس با تمی از گیم آف ترونز است که علاوه بر این که جمله معروف جان اسنو، winter is coming را به یاد می آورد، اشاره ای است به تصویر مشابهی که دونالد ترامپ و در هنگام اعمال تحریم های نفتی ایران آن را در صفحه اجتماعی خود به انتشار گذاشته بود.

 

گروه بازیگران فیلم کلمبوس (columbus Film)نیز در نوع خود جالب است. فرهاد اصلانی که در حال حاضر فیلم تحسین شده ی مغز های کوچک زنگ زده را بر پرده ی سینماها دارد در فیلم کلمبوس نیز خوش درخشیده، اصلانی پیش تر نیز تجربه های موفقی چون کوچه بی نام را با علیمردانی داشته است. سعید پور صمیمی در نقش حشمت الله خان پدر بزرگ شوخ و شنگ این خانواده خوش درخشیده. از دیگر بازیگران کلمبوس می توان به مجید صالحی که بار بخش زیادی از موقعیت های کمدی فیلم را بر دوش می کشد، هانیه توسلی و شبنم مقدمی اشاره کرد.

 

در نهایت با در نظر گرفتن سازنده ی این اثر، به نظر می رسد کلمبوس ( columbus )فیلمی است که ارزش وقت گذاشتن را دارد.

 

چرا باید فیلم کلمبوس را دید ؟

 

کلمبوس یک فیلم خانوادگی است که موضوع داغ مهاجرت به آمریکا را دست مایه قرار داده و با آن شوخی کرده. فیلم کلمبوس کمدی سیاهی است که در پس شوخی های آن رنگی از واقعیت دیده می شود و در پس خنده های تلخی که ایجاد می کند، حقیقتی است که بسیاری از مهاجران تجربه کرده اند.


ادامه متن و لینک دانلود در لینک زیر

https://fardisfilm.ir/columbus-film-download/

/ 0 نظر / 101 بازدید