سریال ایرانی سال های دور از خانه

سریال شاهگوش یکی از پرطرفدارترین سریال های کمدی سال های نه چندان دور شبکه ی خانگی بود که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و هنوز هم بعضی از تکه کلام های شاهگوش را می توان از زبان مردم شنید. در این مطلب قصد داریم شما را با هرآنچه که باید برای دانلود سریال سال های دور از خانه اولین اسپین آف شاهگوش بدانید، آشنا کنیم.


بنابراین اگر از طرفداران پرو پا قرص صولت خنجری و امیریل زهره هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با دردسرهای جدیدی که قرار است در سال های دور از خانه ایجاد کنند، آشنا شوید.


ساخت اسپین آف یکی از اتفاقات رایجی است که در صنعت فیلم سازی هالیوود پس از پایان یافتن سریال یا فیلم های پر مخاطب اتفاق می افتد. اما اگر تا به حال واژه ی اسپین آف را نشنیده اید، پیشنهاد می کنیم پیش از دانلود سریال سال های دور از خانه برای آشنایی با کم و کیف ماجرا، چند دقیقه از وقت خود را به ما اختصاص دهید.اسپین آف به معنای آثاری است که پس از مورد استقبال قرار گرفتن یک مجموعه در ادامه ی آن ساخته می شود. ویژگی اسپین آف این است که نیازی نیست همه ی حوادث آن صرفا در راستای داستان ورژن اصلی فیلم یا سریال باشد، بلکه می تواند به ماجراهای قبل یا بعد بپردازد یا جالب تر از آن یکی از شخصیت ها یا حوادث معروفِ ورژن اصلی را انتخاب کرده و ماجراها و روایت های جدید را برای آن ها تعریف کند. ویژگی بعدی اسپین آف این است که لزومی ندارد کارگردان، نویسنده یا سایر عوامل آن دقیقا مشابه ورژن اصلی باشد.

 

همانطور که پیش تر اشاره کردیم ساخت اسپین آف از روی سریال های معروف هالیوودی یک اتفاق کاملا رایج است. از نمونه های موفق آن می توان به Better Call Saul اشاره کرد. این اسپین آف بر اساس یکی از شخصیت های حاشیه ای سریال موفق Breaking Bad ساخته شده است و ماجراهای وکیل این سریال یعنی ساول گودمن را پیگیری می کند.


همچنین بر طبق اخبار شنیده شده، قرار است پس از پایان فصل آخر سریال معروف گیم آف ترونز، چندین اسپین آف برای آن ساخته شود، خبر خوبی که توانست تا حد بسیار زیادی طرفداران غمگین این سریال را خوشحال کند.

 

در هر صورت به تازگی اولین اسپین آف ایرانی به کارگردانی مجید صالحی، بازیگر محبوب ایرانی ساخته شده است و قرار است ماجراهای صولت خنجری (احمد مهرانفر) و امیریل زهره ( هادی کاظمی) دو سرباز بانمک سریال شاهگوش را پس از اتمام دوران سربازی شان، روایت کند. این سریال، سال های دور از خانه نام دارد و قرار است به زودی از شبکه ی نمایش خانگی عرضه شود.

 

از جمله دلایلی که دانلود سریال سال های دور از خانه را به شما پیشنهاد می دهیم، داستان و شخصیت های جذابی است که از شاهگوش به این اسپین آف نقل مکان کرده اند. اگر به یاد داشته باشیم در قسمت پایانی شاهگوش خنجری ( احمد مهرانفر) به خاطر همه ی شکست های عشقی و بی توجهی ها، سر به کوه و بیابان گذاشت، حالا قرار است در سال های دور از خانه که اتفاقا بسیاری از ما را به یاد سریالی معروف در دهه ی شصت و اوشین می اندازد، ماجراهای بازگشت خنجری و رفیق بامعرفتش زهره ( هادی کاظمی) روایت شود.


/ 0 نظر / 70 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.